zapytaj prezydenta.jpg
Głosuj na Legnicę w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne
Dodano: 9.12.2011
grafika

Legnica została wybrana do udziału w ogólnopolskim plebiscycie na najpiękniejsze świąteczne iluminacje miejskie „Świeć Się". Nasze miasto znalazło się w gronie ponad 100 miast wytypowanych przez organizatora. Konkurs jest wspólną inicjatywą Grupy ENERGA (ENERGA SA i ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.), firmy Praktiker oraz Grupy Gazeta.pl.

 

Plebiscyt wystartował 6 grudnia br. - dokładnie w dzień premiery legnickich iluminacji. W trwającej do 2 stycznia 2012 r. pierwszej części zabawy internauci zadecydują, które 16 miast przejdzie do finału (wybrane zostanie po jednym z każdego województwa - wygrywają miasta, które zdobędą najwięcej głosów). Następnie, w trwającym do 15 stycznia 2012 r. finale,  z tej szesnastki zostanie wyłoniony  zwycięzca ogólnopolski. Najpiękniej oświetlone miasto otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel społeczny.

 

Zachęcamy legniczan do udziału w plebiscycie i robienia zdjęć przedstawiających świąteczne iluminacje w Legnicy - mamy się czym pochwalić! Internauci będą mogli dzielić się swoimi świątecznymi zdjęciami już od 16 grudnia, w dedykowanej zakładce konkursowej na www.swiecsie.pl. Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne, cenne nagrody, m.in. telewizor 3D, iPad2 i iPhone 4S.

 

Do akcji można przyłączyć się także na Facebooku http://www.facebook.com/swiecsie.

 

O wynikach plebiscytu będziemy na bieżąco informować na miejskim portalu i oficjalnych profilach Legnicy w mediach społecznościowych - http://www.facebook.com/MiastoLegnicahttps://nk.pl/main?target=%2Flegnica. oraz

27 Czerwca 2016
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
27 28 29 30 1 2 3
nk miasto.jpg
nk TK.jpg
face book.jpg
facebook_Legnica_pop.jpg