banner_prez_2016_p.gif
Przejdź do strony głównej Przejdź do kontaktu Przejdź do mapy strony Przejdź do Tygodniowego kalendarza Spotkań Prezydenta Kliknij, aby dodać do zakładek Przejdź do kanału RSS
zapytaj prezydenta.jpg
Głosuj na Legnicę w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne
Dodano: 9.12.2011
grafika

Legnica została wybrana do udziału w ogólnopolskim plebiscycie na najpiękniejsze świąteczne iluminacje miejskie „Świeć Się". Nasze miasto znalazło się w gronie ponad 100 miast wytypowanych przez organizatora. Konkurs jest wspólną inicjatywą Grupy ENERGA (ENERGA SA i ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.), firmy Praktiker oraz Grupy Gazeta.pl.

 

Plebiscyt wystartował 6 grudnia br. - dokładnie w dzień premiery legnickich iluminacji. W trwającej do 2 stycznia 2012 r. pierwszej części zabawy internauci zadecydują, które 16 miast przejdzie do finału (wybrane zostanie po jednym z każdego województwa - wygrywają miasta, które zdobędą najwięcej głosów). Następnie, w trwającym do 15 stycznia 2012 r. finale,  z tej szesnastki zostanie wyłoniony  zwycięzca ogólnopolski. Najpiękniej oświetlone miasto otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel społeczny.

 

Zachęcamy legniczan do udziału w plebiscycie i robienia zdjęć przedstawiających świąteczne iluminacje w Legnicy - mamy się czym pochwalić! Internauci będą mogli dzielić się swoimi świątecznymi zdjęciami już od 16 grudnia, w dedykowanej zakładce konkursowej na www.swiecsie.pl. Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne, cenne nagrody, m.in. telewizor 3D, iPad2 i iPhone 4S.

 

Do akcji można przyłączyć się także na Facebooku http://www.facebook.com/swiecsie.

 

O wynikach plebiscytu będziemy na bieżąco informować na miejskim portalu i oficjalnych profilach Legnicy w mediach społecznościowych - http://www.facebook.com/MiastoLegnicahttps://nk.pl/main?target=%2Flegnica. oraz

20 Listopada 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
20 21 22 23 24 25 26
nk miasto.jpg
nk TK.jpg
face book.jpg
facebook_Legnica_pop.jpg